Covid19

[breadcrumb]

Compliance w dobie kryzysu

Update: 07/04/2020

W obecnej sytuacji warunki pracy oficerów compliance znacznie się utrudniły. Stawiane są wobec Państwa coraz to większe wymagania, często wewnętrzna sytuacja w organizacjach jest napięta, z dnia na dzień zmienia się otoczenie prawne, które musicie Państwo monitorować 24h/dobę i dopasowywać odpowiednio swoje systemy zarządzania zgodnością do wynikających z nich ryzyk compliance. Do tego utrudnione są warunki pracy, często już z domu, bez dostępu do dokumentów w biurze, z zazwyczaj już ograniczonym kontaktem z pozostałymi członkami organizacji!

Instytut Compliance nie zostawi Państwa w potrzebie. W obecnych warunkach dostęp do aktualnych informacji z pierwszej ręki, na najwyższym fachowym poziomie, stał się ważniejszy niż kiedykolwiek. To próba i jednocześnie ogromna szansa dla digitalizacji i narzędzi, jakie oferuje. Aby zapewnić Państwu ciągłość dostępu do szkoleń na najwyższym poziomie, Instytut nabył odpowiednie platformy celem dostarczania Państwu usług na znanym Państwu najwyższym poziomie prosto do domów. Już w tym tygodniu dokończyliśmy z sukcesem cykl szkoleń ACO i ACE w formie digitalnej. Nasza platforma symuluje prawie w 100% warunki szkolenia stacjonarnego: wszyscy widzą się nawzajem, słyszą i widzą prezentację prelegenta, który w realnym czasie reaguje na pytania, dzięki czemu prowadzić możemy ożywione dyskusje, tak jak znacie je Państwo z naszych spotkań! Aby wziąć udział w naszych spotkaniach, wystarczy komputer stacjonarny, laptop, czy nawet smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. My dbamy o to, aby cała grupa i prelegent zagościli wirtualnie w Państwa domach! W ten sposób całkowicie wykluczamy ryzyko wirusa i utrzymujemy Państwa na bieżąco w 100%!

Już dzisiaj oferujemy Państwu zakres usług dopasowawych do zaistniałych okoliczności, wśród nich:

  • CoCoCo, czyli Compliance Contra Corona, cykl tematycznych spotkań z ekspertami na temat aktualnych wyzwań compliance wynikających z zaistniałej sytuacji!
  • RICo, czyli Real Inhouse Compliance, szkolenia zakmnięte dostarczane za pomocą platformy digitalnej do domów Państwa pracowników, skrojone na potrzeby treści i skrupulatnie dobrani eksperci-prelegenci!
  • ECoN, czyli Expert Corona News, czyli co warto wiedzień, wykluczamy fakenewsy, dostarczamy Państwu ekspercką wiedzę w kompaktowych i krótkich esejach!
  • Oferta kursó vertyfikujących ACO i ACE dostosowana do wersji ONLINE!
  • Międzynarodowa konferencja globalna ISO (w języku angielskim).
  • Magazyn: Cyfrowe wydanie magaznu „Compliance”, czyli tradycyjna jakość wydawnicza Instytutu w formie PDF
  • Szkolenia online, czyli sprawdzona jakość Instytutu w nowej cyfrowej odsłonie, zaczynamy z półdniowym szkoleniem z profesorem Bartoszem Makowiczem, dn. 21 kwietnia 2020 r.!

OPINIE

Zapoznaj się z opiniami Uczestniczek i Uczestników pierwszych kursów, które przeprowadziliśmy w formie ONLINE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalsze opinie:

„Gorąco polecam Kurs ACO prowadzony przez Instytut Compliance, który w mojej opinii był jednym z najbardziej profesjonalnych kursów, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć – zarówno pod względem doboru prelegentów, organizacji szkolenia, atmosfery, zaangażowania Organizatora, jak i indywidualnego podejścia do Uczestników. Materiał podany był w sposób systematyzujący i pogłębiający wiedzę, a interesujące przykłady zmuszały do myślenia. Wiedza, którą zdobyłam, i problemy przedsiębiorstw utwierdziły mnie w przekonaniu, że podjęłam słuszną decyzję – podróż zawodową w firmie, która jest i będzie bardzo pomocna w najbliższej przyszłości wielu przedsiębiorcom. Po raz pierwszy miałam też do czynienia nie tylko z prowadzeniem szkolenia on line, ale także z egzaminem prowadzonym przez zoom’a i przyznam, że jestem bardzo mile zaskoczona z jego przebiegu. Czułam obecność i wzrok Egzaminatorów podobnie jak na maturze. Gratuluję całemu Zespołowi.”

Danuta Biskupska-Piekarowicz

Partner Secution Sp. z o.o.

 

„Instytut Compliance stanął na wysokości zadania – w kilka dni zreorganizował model prowadzenia szkoleń, umożliwiając dokończenie w formie online szkoleń rozpoczętych w formie stacjonarnej. Instytut Compliance wykorzystał profesjonalne narzędzie do komunikacji online, zapewniające komfortowy udział w szkoleniu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych – bez konieczności trwałej instalacji. Dzięki temu możliwe było zrealizowanie szkoleń oraz przeprowadzenie egzaminu w zaplanowanych uprzednio terminach.”

Bolesław Dec
Dyrektor Działu Compliance, Ciech S.A.