CD2021

[breadcrumb]

Compliance Days 2021

rejestracja11-13 maja 2021 r.

Cykliczna, coroczna konferencja Compliance Days to systematycznie udoskonalany i poszerzany format Instytutu Compliance. Tworząc koncepcję każdej edycji kierujemy się mottem:

Możliwie najwięcej różnorodnych treści, najwyższa jakość, najlepsi prelegenci, dopasowana formuła czasowa!

AGENDA | PRELEGENCI | PARTNERZY | REJESTRACJA

Od ostatniej edycji Compliance Days w 2019 r. nasze życie diametralnie się zmieniło. Wybuch pandemii uniemożliwił nam organizację Compliance Days w 2020 r., w tym roku wracamy z formatem, który nie tylko adresować będzie wszystkie aktualne tematy, ale również pozwoli wziąć udział w wydarzeniu szerokiemu kręgowi uczestników!

| Wyzwania

Kryzys unaocznił wszystkim, jak ważna jest rola skutecznego działu compliance, który w dynamicznie zmieniających się warunkach jest wsparciem dla biznesu. Dla oficera compliance kluczowe jest ustawiczne poszerzanie wiedzy i doskonalenia umiejętności. Udział w konferencji pomoże Państwu śledzić aktualne trendy i nabywać umiejętności niezbędne w codziennej pracy!

| Formuła spotkania

Tegoroczne Compliance Days zaplanowaliśmy na trzy dni: 11-13 maja. Działamy w warunkach niepewności, a taka decyzja jest idealna dla każdego biegu wypadków: jeżeli okaże się, że spotkanie odbywać będzie się wyłącznie online, to podzielenie go na trzy dni ułatwi percepcję treści i wkomponowanie udziału w nim w Państwa w grafik pracy. Wiemy, jak męczące jest długotrwałe siedzenie przed komputerami i wolimy zaproponować Państwu rozłożenie udziału na trzy dni, niż udział w „atomowych” sesjach od rana do późnego popołudnia. Jeżeli natomiast okazać by się miało, że w maju możliwe będzie już organizowanie wydarzeń stacjonarnych w warunkach zachowania określonego reżimu sanitarnego, wtedy, o ile będziecie Państwo tym zainteresowani, luźniejszy układ czasowy pozwoli nam rozszerzyć konferencję o spotkanie networkingowe.

| Program

Compliance Days 2021 to blisko 20 aktualnych tematów omawianych przez grono praktyków ze świata compliance. W programie znajdziecie Państwo zarówno panele plenarne, jak i sesje tematyczne do wyboru, wystąpienia gości specjalnych, warsztaty kompetencji miękkich, forum wymiany doświadczeń oraz, jak zawsze, niespodzianki umilające przebieg spotkania!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z >>> pełnym programem wydarzenia!

| Special Edition Compliance Days!

Zapraszamy do pobrania wydania specjalnego magazynu „Compliance”! Do pobrania tutaj (PDF).

 

 

 

 

 

 

 

| Cena

Regularna cena za udział w wydarzeniu wynosi 1.280 zł netto. Przy zapisie do końca kwietnia obowiązuje cena EARLY BIRD 880 zł netto. Prosimy nie zwlekać z rejestracją, bo early birds szybko odlatują! 🙂

| Wcześniejsze edycje

O wielkim formacie Compliance Days przekonasz się, czytając sprawozdania z dotychczasowych edycji:

 

Compliance Days 2019

Compliance Days 2018

Compliance Days 2016

 

rejestracja

< COMPLIANCE DAYS 2021 >

AGENDA | PRELEGENCI | PARTNERZY | REJESTRACJA