CoachingDay

[breadcrumb]

Compliance Coaching Day

Zapraszamy Państwa na nową innowacyjną formułę szkoleniową „Coaching Day”. Formuła ta bazuje na kilka zasadniczych regułach, które razem tworzą koncepcję wysoce efektywnych szkoleń fachowych. Coaching Day to szkolenie:Coach

  • Intensywne: wprowadzamy specjalną formułę szkolenia trzygodzinnego, podczas którego będziemy z Państwem omawiać najbardziej aktualne tematy. W trakcie workshopu oferujemy Państwu przekąski i napoje, robimy także krótkie przerwy networkingowe.
  • Skoncentrowane: dobraliśmy dla Państwa trzy aktualne tematy, które zainteresują przedstawicieli świata compliance niezależnie od branży, skupiamy się tylko na najbardziej istotnych kwestiach.
  • Profesjonalne: Zaprosiliśmy dla Państwa wybitnych ekspertów z dziedziny compliance z różnych branż i kierunków, eksperci Instytutu Compliance zadbają o najwyższy poziom wykładów, dyskusji i workshopowej pracy.
  • Interaktywne: W centrum uwagi są, obok tematów, uczestnicy szkolenia. Naszym celem jest przekazanie wiedzy w taki sposób, aby każdy mógł zrozumieć najistotniejsze treści. Po każdym wykładzie będzie miejsce na pytania. Prelegenci otwarci są także na Państwa pytania.

| Edycje

Zapraszamy do pobrania materiałów z dotychczasowych edycji (tylko dla uczestników):