Polecają nas!

Absolwenci bardzo dobrze oceniają nasze kursy!


I_1_Soboõ-Stasiak

Magdalena Soboń-Stasiak

Compliance Officer ArcelorMittal Poland

Kurs ACO stanowił dla mnie, praktyka compliance z wieloletnim doświadczeniem, usystematyzowanie na akademickim poziomie mojej wiedzy w zakresie compliance. Szkolenia compliance i ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji są nieodzowne w pracy każdego oficera compliance.
 I_2_Gomoêa_Marcin

Marcin Gomoła

Chief Compliance Officer T-Mobile Polska oraz Przewodniczący Komisji Compliance przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo Handlowej

Kurs ACO daje znakomite przygotowanie merytoryczne i ugruntowuje już posiadaną wiedzę. Jest bardzo potrzebny dla osób piastujących funkcje compliance w organizacji. 

Certyfikat ACO jest rozpoznawalną marką na rynku i daje jego posiadaczowi szanse awansu zawodowego.

 I_3_Wiellowicz

Dorota Wiellowicz

Legal Manager for EMEA Zone, YVES ROCHER Francja

Jako prawnik działający na wielu rynkach muszę posiadać pogłębioną wiedzę z zakresu compliance pozwaljącą na, z jednej strony, redakcję umów i innych dokumentów biorąc pod uwagę wymagania compliance, a z drugiej strony na współpracę w zakresie compliance zarówno w ramach grupy kapitałowej, jak i na zewnątrz, i to w wielu krajach. Szczególnie ważne było dla mnie to, że materie kursowe omawiane były w sposób uniwersalny, dzięki czemu mogę stosować zdobytą wiedzę w mojej codziennej pracy.
 I_4_Gertig

Magdalena Gertig, LL.M.

Dział Strategy, Analysis and Legal Compliance Koncernu Volkswagen w Wolfsburgu

Kurs ACO stanowił dla mnie świetne przygotowanie do rozpoczęcia pracy w dziale compliance globalnego koncernu motoryzacyjnego. Polecam kurs wszystkim, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z compliance.
I_5_Banasiak

Hubert Banasiak

Dyrektor Departamentu Prawnego, Totalizator Sportowy

Obok walorów merytorycznych kursu cenna była również wymiana doświadczeń w eksperckim gronie: to w przypadku dyscypliny tak młodej jak compliance odgrywa fundamentalne znaczenie i wyróżnia kurs. Solidne, profesjonalne szkolenie. Polecam.
 I_6_Filipowski  

dr Oskar Filipowski

Chief Compliance Officer KGHM Polska Miedź S.A.

Kurs ACO to zwarte kompendium wiedzy na temat funkcjonowania compliance w organizacji. Kurs odpowiada potrzebom osób, które zainteresowane są zdobyciem kompetencji do sprawowania funkcji oficera compliance, a także stanowi wyśmienitą platformę wymiany doświadczeń pomiędzy jego uczestnikami.
 III_9_Rychter Andrzej Rychter

Freelancer, trener i coach oficerów compliance, zawodowy Ombuds

 Jako weteran compliance z ciekawością śledziłem oferty szkoleń dla oficerów compliance i trudno było trafić na coś interesującego. Kurs ACO zainteresował mnie uniwersalnością i kompletnością prezentowanego programu. Jako doświadczony oficer compliance byłem także ciekawy „jak to robią inni”. Miłą niespodzianką na kursie był udział doświadczonych ekspertów, dzięki czemu mogliśmy wymienić się poglądami, pomysłami i nowinkami. Gorąco polecam kurs zarówno nowicjuszom, jak i „starym wyjadaczom”.
 II_1_Cenzartowicz  

Agnieszka Maria Cenzartowicz, LL.M.

Starszy Partner, SWC Group

Kurs ACO to solidna dawka wiedzy przekazanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób przez zaangażowanych wykładowców.
 II_2_Taras

Joanna Taras

p.o. Dyrektora Departamentu Audytu i Kontroli PGNiG S.A.

Udział w Intensywnym  kursie Approved Compliance Officer (ACO) daje możliwość  nie tylko pogłębienia wiedzy z obszaru szeroko rozumianego zarządzania zgodnością, ale jest również okazją do ciekawej wymiany poglądów oraz spotkań z ekspertami z różnych dziedzin biznesu. Bogaty program zajęć pozwala usystematyzować wiedzę oraz wyznacza kierunki dalszego rozwoju w dziedzinie compliance.
II_3_Wagner

Dr. Domink Wagner, LL.M.

Partner w Kancelarii Tigges Rechtsanwälte Düsseldorf

Jako prawnik w międzynarodowej kancelarii doradzam na co dzień przedsiębiorcom w zakresie wdrażania programów compliance. Kurs ACO świetne przygotował mnie do tej pracy.
 II_4_Malik  

Hanna Malik, LL.M.

Senior Researcher, Univeristy of Turku

Kurs stanowił znakomite uzupełnienie mojej pracy naukowej w zakresie odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, przestępczości gospodarczej, corporate crimes i pozwolił mi na wymianę doświadczeń z praktykami compliance. Polecam kurs osobom, które chcą całościowo podejść do kwestii funkcjonowania compliance w organizacji.
 II_5_Matuk  

Alexander Matuk, LL.M.

Viadrina Compliance Center

Kurs ACO, jako fundament przyszłych oficerów compliance, nie tylko pełni ważną rolę w nauczaniu i pogłębianiu zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Pozwala ponadto na naukę w spokojnej i luźnej atmosferze w oparciu o najnowsze dostępne metody naukowe.
 II_6_Badura  

dr Ewelina Badura

Head of Legal Department, radca prawny, Muzeum Narodowe w Krakowie

Program Approved Compliance Officer dał mi wszechstronną i szczegółową wiedzę na temat środowiska compliance z międzynarodowej perspektywy. Kurs pomógł mi rozwijać karierę na szczeblu zarządzania. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany rozwojem kariery nie tylko w zakresie compliance i przestrzegania przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy.
 II_7_Szlawski  

Wojciech Szlawski

Radca prawny, Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Kurs ACO jest niezwykłą okazją, by rzetelnie pogłębić widzę z zakresu compliance. Ukończenie tego kursu z całą pewnością znacznie ułatwia profesjonalne świadczenie zewnętrznych usług compliance.
 III_1_Chmielewski  

Sławomir Chmielewski, MBA

Dyrektor Biura Zarządzania Zgodnością Orange Polska

Wybrałem kurs ACO, bo to jedna z niewielu ofert na rynku, która dawała nadzieję na profesjonalne przyjrzenie się zagadnieniom compliance od strony usystematyzowanej pod względem praktyczno-naukowym. Nie zawiodłem się. Wiedza zdobyta na kursie stanowi cenne uzupełnienie dla mojej wieloletniej praktyki jako szefa Compliance Grupy Orange w Polsce.
 III_2_Wywial  

Radosław Wywiał, LL.M.

Compliance Manager Sales Region Eastern Europe-CiS, MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o.

Kurs ACO świetnie systematyzuje wiedzę i umiejętności w zakresie compliance. Szczególnie cenne jest odwołanie się do metodologii normy ISO 19600 Compliance Management Systems.
 III_3_Solarska  

Barbara Solarska

Compliance Manager Eastern Europe (V.CV+PL-VCM), DB Cargo Polska SA

Zdecydowałam się na kurs ACO, pomimo iż mam kilkuletnią praktykę w zakresie compliance. Moim celem było poszerzenie wiedzy praktycznej oraz możliwość podzielenia się nią z innymi fachowcami w tej dziedzinie. Kurs ACO pokazał, jak kompleksowo i systemowo wprowadzić i utrzymać system compliance. Polecam zarówno początkującym, jak i  doświadczonym.
 III_4_Kulesza  

Maximilian Kulesza, LL.B.

Członek Zarządu Jurcapital GmbH & Office Manager Kancelarii TIGGES Rechtsanwälte Düsseldorf

Kurs ACO jest profesjonalnym szkoleniem na wysokim poziomie, odwołującym się do licznych przykładów z praktyki. Podkreślić należy świetną organizację kursu i fantastyczne zaangażowanie organizatora.
 III_5_Paêka  

Piotr Pałka

Kierownik Działu Compliance, Radca prawny, Kasa Krajowa SKOK

Kurs organizowany przez Instytut Compliance to gwarancja jakości, połączenie praktyki i teorii w jednym. Każdy compliance officer instytucji finansowej powinien go odbyć.
 III_6_Brennek  

Małgorzata Brennek

Pełnomocnik Prezes ZUS ds. Zapobiegania Nieprawidłowościom i Korupcji

Do zapisania się na kurs namówiła mnie koleżanka, za co jestem jej wdzięczna. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny i pozwoliły mi na nabycie szerokiej i pogłębionej wiedzy na temat problematyki compliance. Wkrótce po skończeniu kursu zostałam zatrudniona w ZUS, na nowoutworzonym stanowisku Pełnomocnika ds. Zapobiegania Nieprawidłowościom i Korupcji. Informacje uzyskane na szkoleniu miały istotny wpływ na określenie uprawnień i zakresu obowiązków piastowanej funkcji oraz pomagają mi w codziennej pracy.
 III_7_Pracz  

Tomasz Pracz

Compliance Oficer, radca prawny, Festo sp. z o.o.

Kurs pomógł mi w implementacji systemu CMS stosowanego w koncernie. Uzyskałem też praktyczne wskazówki dotyczące specyficznych problemów, jak np. sposobu komunikacji zagadnień compliance pracownikom produkcji.
 III_8_Godbole  

dr Sandip Godbole

Dyrektor Departamentu Ryzyka i Zgodności z Wymaganiami, LUX MED sp. z o.o.

Mój wybór kursu ACO podyktowany był chęcią usystematyzowania, ale i pogłębienia wiedzy w obszarze Ryzyka i Compliance. Nie zawiodłem się, moje oczekiwania zostały zaspokojone, a dodatkowo dowiedziałem się o wielu nowościach z tego obszaru. Kurs ACO powinien być jednym z głównych wyborów dla osób zaczynających pracę w tym obszarze, ale i tych, które potrzebują usystematyzowania swojej wiedzy.
 Migacz Joanna Migacz

Koordynator ds. Compliance VP Valeant Sp. z o.o.  Sp. j.

 Kurs ACO poza profesjonalnym zapleczem merytorycznym jest również świetną okazją do wymiany doświadczeń w tematyce compliance. Polecam szkolenie wszystkim osobom, które pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat CMS.
 IV_1_Panek  

Agnieszka Panek

Ekspert – Oficer Compliance, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Kurs ma charakter ponadbranżowy, przybliża koncepcję działania funkcji compliance w firmie, ale także pozwala na poznanie już sprawdzonych rozwiązań.
 IV_2_Rybicka  

Iwona Rybicka

Ekspert – Oficer Compliance, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A

Kurs prowadzony przez interdyscyplinarny zespół ekspertów, reprezentujących różne gałęzie wiedzy i biznesu. Program zbudowany z uwzględnieniem odpowiednich proporcji zarówno omawianych zagadnień teoretycznych jak i prezentowanych dobrych praktyk i praktycznych narzędzi wspierających cele compliance, np. w zakresie oceny partnerów biznesowych.
 IV_3_Mackiewicz  

Karolina Mackiewicz

Koordynator – Oficer Compliance, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Kurs opiera się na dobrze przekazanych treściach kursowych a zajęcia odbywają się w wąskim eksperckim gronie, co pozwala na dogłębne przedyskutowanie wszystkich interesujących słuchaczy kwestii.
 IV_4_Hawranek  

Katarzyna Januszewska-Hawranek

Compliance manager, radca prawny, Smithfield Polska sp. z o.o.

Kurs ACO spełnił moje oczekiwania – uzyskanie usystematyzowanej i dogłębnej wiedzy z zakresu budowania i wdrażania systemów zarządzania zgodnością oraz poparcie tej wiedzy praktycznymi przykładami i doświadczeniem z różnych branż. Kurs jest doskonale zorganizowany. Daje możliwość podzielenia się doświadczeniem oraz dyskusji z wieloletnimi praktykami w tej dziedzinie. Plus za zwrócenie uwagi na pożądane aspekty osobowości oficera compliance.
 IV_5_Kotliõska  

Magdalena Kotlińska

Specjalistka ds. Systemu Zarządzania Jakością i Ochrony Informacji Poufnych

Zawsze warto mieć świadomość zagrożeń i ryzyk związanych z prowadzoną działalnością i wiedzieć, jak nimi zarządzać. Wiedza zdobyta podczas kursu ACO pozwala je odnaleźć i nazwać, pomaga również zapobiec ich powstaniu czy poradzić sobie, jeśli już nas dotkną.
 IV_6_Stolarek  

Joanna Stolarek

Managing Associate, Kancelaria Ożóg Tomczykowski

Udział w kursie ACO jest wymagającym, ale niezwykle rozwijającym doświadczeniem. W odróżnieniu od innych tego typu szkoleń, prelegenci przekazują głównie wiedzę praktyczną. Dużą zaletą kursu jest także to, że zajęcia odbywają się w małych grupach, co zachęca do swobodnej wymiany myśli i doświadczeń. Egzamin końcowy stanowi potwierdzenie zdobytej w trakcie trwania kursu wiedzy. Biorąc jednak pod uwagę, że jest ona przekazywana w bardzo przystępny sposób, przygotowanie do niego, choć czasochłonne ze względu na zakres i objętość materiału szkoleniowego, nie jest szczególnie trudne. Kurs ACO jest godny polecenia wszystkim, którzy chcą poszerzyć horyzonty i kompleksowo przygotować się do roli Compliance Officera w organizacji.
 IV_7_Setman  

Tomasz Setman

Ekspert – Oficer Compliance, DB Cargo Polska S.A.

Kurs, prowadzony przez zespół ekspertów, obejmuje nie tylko teoretyczne wytyczne w zakresie compliance, ale przede wszystkim praktyczne zastosowanie przekazanej wiedzy i narzędzi. Eksperci nie są skoncentrowani wyłącznie na przedstawieniu przygotowanych materiałów. Zauważalne jest, że ich celem jest, by każdy uczestnik zdobytą wiedzę mógł przenieść na własne środowisko, dlatego też są otwarci na dyskusję i omawianie indywidualnych problemów i przypadków.
 

IV_8_Sancewicz

zdziarstek

 Tomasz Sancewicz

Senior Associate, CMS Cameron McKenna Greszta i Sawicki spółka komandytowa

Jacek Zdziarstek

Dyrektor Departamentu Zgodności w Raiffeisen Bank Polska S.A.

Polecam kurs ACO każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z compliance oraz już doświadczonym oficerom compliance. Znakomite wprowadzenie w bogatą tematykę zgodności. Ogromna dawka wiedzy i inspiracji.

Kurs ACO to dobra mieszanka doświadczeń, sprawdzonych praktyk, nowych istotnych przepisów prawa i standardów- zarówno dla początkujących jak i doświadczonych „wyjadaczy”