CD2019

[breadcrumb]

Compliance Days 2019

Wszystkim 250 osobom, które były z nami, serdecznie dziękujemy za udział!!!

Cykliczna, coroczna konferencja Compliance Days to systematycznie udoskonalany i poszerzany format Instytutu Compliance. Tworząc koncepcję każdej edycji kierujemy się mottem:

możliwie najwięcej różnorodnych treści, najwyższa jakość, najlepsi prelegenci, możliwie krótki czas!

Wiemy, że zawód oficera compliance to codzienny stres i nowe wyzwania, pełne kalendarze oraz konieczność ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wychodzimy Państwu naprzeciw oferując innowacyjną formułę dopasowanego do Państwa potrzeb wydarzenia!

Przedstawiamy Państwu naszą nową koncpecję!

Compliance Days 2019 to około 15 aktualnych tematów i blisko 50 prelegentek i prelegentów! Dnia pierwszego oprócz sesji plenarnych oferujemy cztery równoległe workshopy tematyczne, z których uczestnicy wybierają jeden najbardziej ich interesujący. W następnej sesji plenarnej dokonamy streszczenia najważniejszych wyników, tak aby nikt nic nie stracił! Drugiego dnia przed południem chcemy zaproponować Państwu dwie sesje równoległe, a w każdej z nich po trzy panele do wyboru. Przerwy między nimi są długie, tak aby można wymienić się tym, co było na innej sesji. Uczestnicy otrzymają kolory, aby rozpoznać, kto był na innej sesji! Po lunchu zapraszamy na sesje plenarne przeplatane wystąpieniami keynotów!

W formacie „do wyboru” to Państwo decydujecie, które tematy są najbardziej interesujące! Oczywiście nie zabraknie długich przerw i programu ramowego, w tym roku planujemy specjalną niespodziankę na koniec konferencji – warto zostać do samego końca!

 

Opis workshopów, sesji i paneli oraz pełna agenda: TUTAJ!

Sprawozdania z ubiegłorocznych edycji:

 

 

< compliance days 2019 >

AGENDA | PRELEGENCI | PARTNERZY | PRAKTYCZNE | REJESTRACJA