VCS2020

[breadcrumb]

Virtual Compliance Summit 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa, cykliczna konferencja Virtual Compliance Summit (VCS) to systematycznie udoskonalany i poszerzany format Instytutu Compliance w wersji online. Tworząc koncepcję każdej edycji kierujemy się mottem:

Możliwie najwięcej różnorodnych treści, najwyższa jakość, najlepsi prelegenci, możliwie krótki czas, zero ryzyka!

Wiemy, że zawód oficera compliance to codzienny stres i nowe wyzwania, pełne kalendarze oraz konieczność ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wiemy też, że czasy są trudne, pracujemy zdalnie, opiekując się jednocześnie dziećmi, nie możemy wziąć udziału w szkoleniach tradycyjnych, a świat, a z nim ryzyka compliance, zmienia się dalej! Wychodzimy Państwu naprzeciw oferując innowacyjną formułę wydarzenia dopasowanego do Państwa potrzeb i aktualnych okoliczności! Przedstawiamy Państwu naszą nową koncpecję!

Virtual Compliance Summit 2020 to około 15 aktualnych tematów i tyle samo prelegentek i prelegentów. W jeden dzień oprócz sesji plenarnych oferujemy wystąpienia gości specjalnych. Zadbaliśmy o to, aby wśród prelegentów zagościli także przedstawiciele instytucji publicznych. Tematy są aktualne i będą wyczerpująco omówione, a konkretne przykłady i doświadczenie ekspertów sprawi, że otrzymacie Państwo wiedzę na najwyższym poziomie!