CEW

[breadcrumb]

Compliance Executives Week 2019

Zawód oficera compliance to nieustanne wyzwanie. Codziennie zmieniają się ryzyka organizacji, ustawicznie należy odwoływać się do nowych metod compliance, coraz więcej mówi się o etyce jako absolutnej podstawie systemów zarządzania zgodnością. Każdy oficer compliance, nawet ten z wielkim bagażem doświadczeń, świetną renomą i ogromną wiedzą, którą często dzieli się sam jako trener i szkoleniowiec z innymi, musi sam szkolić się, aby w jego codziennej pracy być w stanie wykorzystać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zarządzania zgodnością. Compliance panta rhei – każdy z nas podnosić musi na bieżąco swoje kompetencje i nabywać nowe umiejętności w obszarze compliance!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom ekspertów compliance, szefom działów compliance, szkoleniowcom, członkom organów spółek i innym wybitnym ekspertom zaprosiliśmy do Warszawy grono międzynarodowych specjalistów cieszących się ugruntowaną renomą, którzy w kompaktowej formie, podczas pięciodniowego intensywnego szkolenia w małej grupie, podzielą się z Państwem najnowszymi trendami, osiągnięciami, metodami, soft i hard skills z dziedziny zarządzania zgodnością i etyką w organizacjach.

Zapraszamy Państwa do Pałacu Zdunowo, nieopodal Warszawy, na COMPLIANCE EXECUTIVES WEEK 2019, gdzie w dniach 1-5 lipca 2019 r. w formule all inclusive będziecie Państwo mogli skupić się na najważniejszych treściach, a wybitni eksperci z całej Europy przyjadą do Państwa i wprowadzą w świat najwyższych standardów compliance.

Z uwagi na fakt, że całe wydarzenie kierujemy do międzynarodowego grona ekspertów compliance i wszystkie wykłady odbędą się w języku angielskim, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego wyjątkowego szkolenia na stronach Instytutu Compliance w języku angielskim.

Nie zwlekajcie z decyzją, liczba miejsc jest mocno ograniczona, aby zachować najwyższy standard szkolenia!

Szczegóły i rejestracja na stronie Instytutu Compliance w języku angielskim TUTAJ.

 

AGENDA | TRENERZY | MIEJSCE | REJESTRACJA