AIS

AGENDA | SPEAKERS | REJESTRACJA

KIEDY I GDZIE? Dn. 22.11.2023 r., ul. Marszałkowska 45/49 II Piętro, Warszawa

JAK TAM TRAFIĆ? Do naszej magicznej krainy wchodzimy przez lokal WARMUT, a następnie idziemy schodami na górę. Na pierwszym piętrze jest garderoba i tu otrzymacie Państwo identyfikatory, a sama konferencja odbywa się na drugim piętrze. Do zobaczenia!!

| O KONFERENCJI > AI SUMMIT

Pierwszy ogólnopolski, ponadsektorowy, multidyscyplinarny kongres AI!

Wydanie specjalnie magazynu „Compliance”:

| DLACZEGO AI?

O rozwoju sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence, AI) mówi się dużo i już od dość dawna, wszyscy pamiętamy filmy fantastyczne, w których roboty prowadziły wojnę z ludźmi. Jednak to dopiero Chat GPT wprowadził dyskusję nt. realnej roli AI w naszym codziennym życiu na zupełnie nowe tory. Każdy mógł bowiem sam przekonać się, jak ogromne możliwości daje to narzędzie, co z kolei wywołało ogólną refleksję społeczną nad przyszłością wielu obszarów naszego życia, także życia zawodowego. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy sztuczna inteligencja zastąpi ich jako pracowników? Można by przewrotnie odpowiedzieć, że sztuczna inteligencja zastąpi tego pracownika, który nie będzie umiał korzystać ze sztucznej inteligencji. Oczy otworzył także ustawodawca, zwłaszcza ten unijny, który stara sie nadgonić postęp technologiczny i uregulować AI.

Jaki z tego wniosek? Bierzmy byka za rogi i informujmy się, póki jest jeszcze na to czas 😉 Serdecznie zapraszamy na Kongres, w którym adresujemy najbardziej aktualne pytania związane z rozwojem sztucznej inteligencji! Co ważniejsze – przedstawiamy je w przystępny sposób!

| OBAWY CZY SZANSE?

Rozwój sztucznej inteligencji wiązać będzie się niewątpliwie ze zmianami w naszym życiu, w tym ze zmianami na rynku pracy. Medal ma zawsze dwie strony: jest i ryzyko, jest i szansa. Wykonywanie niektórych zawodów ulegnie z pewnością przeobrażeniom, jednocześnie pojawią się jednak nowe obszary aktywności, m.in. dla AI Transformation Officera. Czy będą nimi osoby z wykształceniem informatycznym? Czy nie ma już przyszłości zawodowej dla nie-informatyków? Pokażemy Państwu paletę możliwości rozwoju dla różnych typów specjalistów i podyskutujemy z Państwem wspólnie o tym, jak przygotować się do nowych wyzwań zawodowych, aby móc nie tylko nadążać za zmianami, ale przede wszystkim aktywnie je współtworzyć! Stworzymy także forum dyskusji dla reprezentantów tych podmiotów, które w rozwoju sztucznej inteligencji widzą szerokie szanse biznesowe.

| DLACZEGO AIS?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, to pomożemy Ci w uzyskaniu odpowiedzi poprzez zadanie innego pytania: czy sztuczna inteligencja dotyka w jakiś sposób Twojego życia? Odpowiedź jest oczywista: 2 x TAK! Sztuczna inteligencja dotyka lub zaraz dotykać będzie niemal wszystkich obszarów naszego życia, tym samym konferencja, na której dowiesz się najważniejszych rzeczy na temat sztucznej inteligencji, jej rozwoju oraz przyszłości jest jak najbardziej dla Ciebie!

Realizując tę myśl, koncepcją nowej konferencji AIS jest włączenie do dyskusji wszystkich stakeholderów, od świata biznesu, poprzez ośrodki akademicke, administrację publiczną, aż do społeczeństwa obywatelskiego – a może kiedyś do dyskusji włączymy… także roboty? W ten sposób chcemy zagwarantować dyskusję na najwyższym poziomie, w której każdy głos zostanie uwzględniony. Do tego samego kręgu osób kierujemy AIS. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na najwyższym poziomie wszystkie osoby, które interesuje tematyka AI!

| PARTNERZY AIS

  
  

AGENDA | SPEAKERS | REJESTRACJA