Marcowe ACO i ACE z sukcesem zakończone ONLINE!

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb! Zobasłyszymy się z Państwem!

W obecnej trudnej dla wszystkich sytuacji motto naszej działalności “Kto przestał stawać się lepszym, przestał być dobrym” powinno raczej brzmieć „Kto przestał reagować na zmieniające się okoliczności, traci biznesową rację bytu”. Sytuacja związana z koronawirusem stawia nas wszystkich przed nowymi biznesowymi wyzwaniami, którymi musimy stawić czoła. Najbliższe tygodnie i miesiące będą dla nas czasem dostosowywania się do licznych zmian: związanych z modelami pracy, ale także strategii biznesowej oraz bycia zgodnym z dynamicznymi zmianami regulacyjnymi. Instytut Compliance, wspierając Państwa w codziennej działalności, zmienia model swojej działalności: od teraz do odwołania dostarczamy nasze usługi w formie online. Od teraz już nie tylko oddawać będziemy wirtualnie do Państwa rąk magazyn „Compliance”, ale także spotykać się z Państwem wirtualnie na wydarzeniach compliance oraz oferować wirtualne szkolenia.

Z sukcesem udało nam się zapewnić Uczestniczkom i Uczestnikom programów szkoleniowych Approved Compliance Officer i Approved Compliance Expert dokończenie rozpoczętych stacjonarnie cyklów szkoleniowych w module online. Bardzo dziękujemy Państwu za wirtualną obecność!

Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualne spotkania! W tych trudnych warunkach nadal będziemy realizować nasz cel wspierania Państwa w codziennej pracy! Najbliższe wirtualne spotkanie Cococo już 31 marca – do zobasłyszenia!

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie: Prelegentka i Uczestnicy kursu ACE dn. 18.03.2020