Awards

Compliance Awards 2020

W ostatnich latach obserwować można w Polsce dynamiczny wzrost świadomości organizacji i wdrażanie zorientowanych na prewencję występowania nieprawidłowości systemów zarządzania zgodnością. Jak pokazały wyniki pierwszego ogólnopolskiego badania stanu rozwoju compliance, implementacja systemów zarządzania zgodnością nie jest już wyłącznie domeną działających w Polsce spółek-córek zagranicznych koncernów. Trend jest jednoznaczny: także przedsiębiorstwa z polskim kapitałem posiadają systemy zarządzania zgodnością. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z mozaiką różnych wzorców i metod CMS, których adaptacja do warunków konkretnej organizacji leży w gestii oficera compliance. Ponieważ system zarządzania zgodnością jest niczym garnitur skrojony na miarę (Prof. B. Makowicz), jego poszczególne elementy są unikatowe i mogą stanowić inspirację dla innych podmiotów. Nie można także zapominać o doniosłej roli zewnętrznych doradców, którzy pomagają organizacjom stawiać pierwsze kroki w trudnym obszarze zarządzania zgodnością, a często pozwalają wyjść obronną ręką z sytuacji kryzysowych.

Dla wzmacniania świadomości na rynku oraz premiowania szczególnych osiągnięć w obszarze zarządzania zgodnością, zarówno osób indywidualnych, jak i dorobku całej organizacji, zainicjowany został coroczny konkurs „Compliance Awards”, w którym wybierane są osobowości oraz projekty compliance o unikalnym charakterze. Poprzez konkurs Instytut Compliance pragnie promować trend zarządzania zgodnością i wyznaczać rynkowe standardy w tym obszarze.

UWAGA: Przedłużony termin zgłaszania nominacji do dn. 3.12.2020 r.

UROCZYSTA GALA ODBĘDZIE SIĘ dn. 17 grudnia 2020 r., od godz. 16:00 – szczegóły niebawem! Szykujemy dla Państwa prawdziwą niespodziankę – NOWY WYMIAR KONFERNCJI ONLINE!

 

| Dla kogo przeznaczony jest konkurs?

Nagrody przyznawane są corocznie w trzech kategoriach:

  • Oficera Compliance Roku,
  • Pomysłu Compliance Roku,
  • Doradcy Compliance Roku.

To Państwo wskazujecie kandydatki i kandydatów, to Państwo możecie zostać wskazani do nagrody! Warunkiem wzięcia udziału w procedurze jest kryterium geograficzne – nagradzamy oficerów compliance, doradców i przedsiębiorstwa działających w Polsce.

| Tak było w zeszłym roku

Konkurs ma formułę coroczną. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją z Gali Compliance Awards 2019 roku (tutaj).

| Regulamin:

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

 

KATEGORIE | GALA | ZGŁOSZENIA