O kursie

Informacje ogólne o kursie AFCOrejestracja

| Aktualna ulotka

Kolejna edycja kursu AFCO planowana jest na wiosnę 2019 r. – zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

 

 

| Cele szkolenia: umiejętności na najwyższym poziomie!

Przedstawiamy Państwu specjalny program kursowy stworzony z myślą o branżach regulowanych – szeroko rozumianym sektorze finansowym i ubezpieczeniowym. Autorski program Approved Financial Compliance Officer (AFCO) opiera sie na koncepcji profesora Bartosza Makowicza i adresowany jest do osób wykonujących już zadania compliance w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych, jak również osób chcących zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia tego rodzaju pracy. Dynamiczne zmiany w compliance branż regulowanych, jakie dokonały się w pierwszej połowie 2017 r., wiążą się nie tylko z koniecznością ich odpowiedniego przyswojenia, ale wymagają także rewizji istniejących w organizacjach rozwiązań i dostosowania do nowych wymagań.

Absolwenci z certyfikatem AFCO są w stanie rozpoznać ryzyko compliance w swojej organizacji uwzględniając specyfikę branży finansowej i na tej podstawie dobrać odpowiednie środki compliance w ramach struktury CMS (Compliance Management System). Posiadają podstawowe informacje z zakresu legal compliance oraz niezbędne umiejętności dla wdrożenia i utrzymania CSM w bankach i firmach ubezpieczeniowych.

| Organizatorzy: kompetencje i doświadczenie!

Certyfikat wydaje Instytut Compliance (IC). Instytut Compliance jest jedyną dotąd jednostką zajmującą się w Polsce wyłącznie prowadzeniem badań, szkoleniami i publikacjami z zakresu compliance. Wierzymy, że kompetencje organizatorów w połączeniu z doświadczeniem i ekspertyzą wykładowców są podstawowymi czynnikami warunkującymi wysoki poziom poszczególnych szkoleń.

| Dla kogo jest AFCO?

Kurs kierowany jest zarówno do osób pełniących już funkcje oficerów compliance w bankach i firmach ubezpieczeniowych, chcących odświeżyć i pogłębić wiedzę oraz umiejętności w ramach intensywnych zajęć, jak również do osób chcących zdobyć podstawowe kwalifikacje z zakresu funkcjonowania CMS i umiejętności niezbędne dla wykonywania funkcji oficera compliance.

| Kiedy wybrać AFCO a kiedy ACO?

Program Approved Financial Compliance Officer stworzony został jako specjalistyczny kurs dla branż regulowanych: szeroko rozumianej branży finansowej i ubezpieczeniowej. Może stanowić on specjalistyczne uzupełnienie programu Approved Compliance Officer (ACO), który ma charakter ponadbranżowy i metodycznie traktuje zagadnienia compliance od podstaw do poszczególnych ryzyk.

| Certyfikat AFCO

Kurs kończy się testem, którego zdanie jest warunkiem otrzymania certyfikatu AFCO. Certyfikat wydawany jest w dwóch językach: polskim oraz angielskim.

| Droga do najwyższej jakości compliance: ACE!

Certyfikat AFCO jest podstawą do przystąpenia do kursu wyższego stopnia, jakim jest Approved Compliance Expert (ACE).

| Miejsce: Kurs w sercu Warszawy!

Kurs AFCO odbywa się w samym centrum Warszawy:

Sienna Training Centre
ul. Sienna 73
00-830 Warszawa

http://www.osrodekszkoleniowy.pl/wp-content/uploads/2015/11/sienna-dojazd.jpg

Dowiedz się więcej o kursie AFCO:

O kursie | Program | Trenerzy | Rejestracja