CD2021

Compliance Days 2021

rejestracja

Cykliczna, coroczna konferencja Compliance Days to systematycznie udoskonalany i poszerzany format Instytutu Compliance. Tworząc koncepcję każdej edycji kierujemy się mottem:

Możliwie najwięcej różnorodnych treści, najwyższa jakość, najlepsi prelegenci, możliwie krótki czas!

Wiemy, że zawód oficera compliance to codzienny stres i nowe wyzwania, pełne kalendarze oraz konieczność ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wychodzimy Państwu naprzeciw oferując innowacyjną formułę dopasowanego do Państwa potrzeb wydarzenia!

Przedstawiamy Państwu naszą nową koncpecję!

Compliance Days 2021 to ponad 20 aktualnych tematów i blisko 50 prelegentek i prelegentów! Dnia pierwszego oprócz sesji plenarnych oferujemy cztery równoległe workshopy tematyczne, z których uczestnicy wybierają jeden najbardziej ich interesujący. W następnej sesji plenarnej dokonamy streszczenia najważniejszych wyników, tak aby nikt nic nie stracił! Drugiego dnia różnorodne sesje tematyczne do wyboru, sesje plenarne, wykłady gościnne, coś dla Juniorek i Juniorów Compliance i wiele więcej! Przerwy są zawsze długie, tak aby można wymienić się tym, co było na innej sesji. Oczywiście także w tym roku nie zabraknie niespodzianek!

W formacie „do wyboru” to Państwo decydujecie, które tematy są najbardziej interesujące! Oczywiście nie zabraknie długich przerw i programu ramowego, w tym roku planujemy specjalną niespodziankę na koniec konferencji – warto zostać do samego końca!

O wielkim formacie Compliance Days przekonasz się czytając sprawozdania z ubiegłorocznych edycji:

Compliance Days 2019

Compliance Days 2018

Compliance Days 2016

UWAGA: Termin Compliance Days 2021 zostanie podany niebawem!

rejestracja

< COMPLIANCE DAYS 2021 >